20 haftalık hamileyi plesantamın low lying oldugunu soyledim doktor ne son kontrolumde yukarı cıkması icin neler yapabilirim?

20 haftalık hamileyi plesantamın low lying oldugunu soyledim doktor ne son kontrolumde  yukarı cıkması icin neler yapabilirim

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda yapmanız gereken tek şey sizi takip eden be muayenenizi yapan doktorunuzun tavsiye ve önerilerine uymak.