20 haziran adetimin son günüydü. 26 haziranda ilişkim oldu. Bugün de tekrar adet oldum. Sizce hala hamilelik olasılığım sürüyor mu?

Hocam merhaba. 20 haziran adetimin son günüydü. 26 haziranda ilişkim oldu. Bugün de tekrar adet oldum. Sizce hala hamilelik olasılığım sürüyor mu?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik ihtimaliniz devam etmiyor. İlişki sonrasında düzenli adet kanaması görmek hamileliğin oluşmadığını gösterir.