21 yaşında erkeğim MCV:79,8 MCH:26,8 DEMİR:54. Maltofer fol kullanabilir miyim?

21 yaşında erkeğim MCV:79,8 MCH:26,8 DEMİR:54 T.DEMİR BAĞ.KAP.:327 TRANSFERRİN SAT%:17 saç dökülmesinin sebebi bu sonuçlar olabilir mi? maltofer fol kullanabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Hemoglobin değeriniz normal ise buna bağlı olmayabilir, ayrıca erkeklerda demir eksikliği ciddi bir sorundur, mide barsak sisteminin taranması gereklidir..