Anksiyete tedavisi devam ediyor kanımda demir eksikliği belirlendi kendimi çok halsiz hissediyorum

iyi günler yaş39 boy 172 kilo 76 genelleşmiş anksiyete tedavisi devam ediyor kanımda demir eksikliği belirlendi kendimi çok halsiz hissediyorum demir serum 44 demir bağlama kap 405 ferritin 17,1 mcv 76,3 mch 24,8 diğer kan değerleri sonuçlar normal yorumunuzu rica ediyorum saygılar

Tahlil.com Cevabı : Hemoglobin(Hgb) değeriniz normal sınırlarda ise halsizlik hissetmenizin demir eksikliği ile ilgisi yoktur, ancak erkek iseniz kanda demir düşüklüğünün ayrıntılı araştırılması gereklidir, mide barsak sisteminiz gözden geçirilmelidir..