22 yaşında bir bayanım bel ve sırt ağrım için F:T:R. Pol. gittim kan tahlili ve film verdi...

22 yaşında bir bayanım bel ve sırt ağrım için F:T:R. Pol. gittim kan tahlili ve film verdi filmi henüz çektiremedim kan tahlili sonuçlarımda normal değerlerde olmayanlar aşağıdakileralkalen fosfataz(ALP) : 35i.fosfor : 5.5EOS % : 0.4NEU : 6.4RBC : 3.96MCV : 98.3MCH : 34.3yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Değerlerde ciddi bir sapma yok,yine de tahlilinizi isteyen doktora da danışın,başka tahliller de isteyebilir