22 yıldır hepatit b taşıyıcısıyım gecenlerde hepatit d virüsünün de olduğunu söyledi

  22 yıldır hepatit b taşıyıcısıyım gecenlerde hepatit d virüsünün de olduğunu söyledi hoca iğne tedavisi oldum son tahlil sonuçlarım hdv-rna negatif hepatit d ise pozitiftir hoca bana hepatit b nin bittiğini hepatit d nin de kendiliğinden geçeceğini söyledi

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gerekli bilgiyi vermiş.Şu aşamada düzenli olarak kontrollerinizi sürdürün