24 yaşında bir erkeğim,tuvalet sırasında ve sonrasında anüs bölgemde şiddetli ağrılar ve şişmeler başlıyor oturamıyorum?

24 yaşında bir erkeğim,tuvalet sırasında ve sonrasında anüs bölgemde şiddetli ağrılar ve şişmeler başlıyor oturamıyorum acıdan gözlerim yaş doluyor.çok kötü..Tv' de satılan hemoroid ilaçlarını da kullandım geçmedi..Önerdiğiniz bir ilaç varmı Doktora gitmek dışında..Lütfen yardımcı olun.

Tahlil.com Cevabı : Bir genel cerrahi uzmanına muayene olmalısınız. Kendi kendinizi tedavi edemezsiniz. İlerde daha büyük sorunlara yol açar.