24 yaşındayım erkegim teşşekkür ettim iyi çalışmalar. Anti hcv sonuç : 50,8 hıfg pozitif alt : 0 üst : 1

Merhaba hocam, yardımcı olurmusunuz 24 yaşındayım erkegim teşşekkür ettim iyi çalışmalar. Anti hcv sonuç : 50,8 hıfg pozitif alt : 0 üst : 1 Anti HIV : 0,23 negatif alt : 0 üst : 1

Tahlil.com Cevabı : HCV RNA doğrulama testi yaptırmanızı öneririz..