24 yaşındaym 4 aydır diz agrısı çekiyorum ve son 1 ay ağrılarım dayanılmaz oldu

merhaba 24 yaşındaym 4 aydır diz agrısı çekiyorum ve son 1 ay ağrılarım dayanılmaz oldu her gece şiddetli diz agrıları ve tutulmalarıyla uyanıyorum bugün tahlil yaptırdım ve aso değerim (233 IU/mL - 0.400) crp değerim (0.34 mg/dL - 0.4) ve rf değerimde (11,1 IU/mL - 0.15,9) çıktı bunlar ne demek

Tahlil.com Cevabı : Ortopedi ve romatolojiye muayene olmanızı öneririz..