25 günlük bebeğimin tahlil sonuçları ast 108.8-max 40, bulibubin total 9.19- max-1, bulibubin direkt1.51 max0.4, bu sonuçları değerlendirirseniz şimdiden teşek

25 günlük bebeğimin tahlil sonuçları ast 108.8-max 40, bulibubin total 9.19- max-1, bulibubin direkt1.51 max0.4, bu sonuçları değerlendirirseniz şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : AST bir karaciğer fonksiyon testidir.Çocuğunuzun karaciğer yönünden incelenmesi gerekebilir.