kız arkadaşım ilişkiden iki gün sonra adet gördü daha adeti gecikmedi hamile olabilir mi?

kız ağustosun 22 sinde sürtünme ilişkiye girdik ve kız arkadaşımda külot vardı ben ise çıplaktım tam ben boşalırken beni itti ve bacağına boşaldım ama vajinasının üstüne de sıçramış olabilir ve kız arkadaşım ilişkiden iki gün sonra adet gördü daha adeti gecikmedi hamile olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Kız arkadaşınızın üzerinde hem kıyafet varmış, hem de sıçrama yöntemiyle gebelik çok da mümkün değildir. Adette de gecikme olmadığına göre, gebelik çok düşük bir ihtimaldir bu durumda.