25gün önce şüpheli ilişkim oldu 1.ayda p24 combo testlerm negatif 2nci 3ncü ve 6.ayda testlerimde negatif

 225gün önce şüpheli ilişkim oldu 1.ayda p24 combo testlerm negatif 2nci 3ncü ve 6.ayda testlerimde negatif en son 221.gün testimde negatif CYBH testlerm negatif birdaha gerek varmı teste genel anztesi etklmz demstnz artık teste gerek varmı hocam cok teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçların normal, doktora danışmadan boş yere test yaptırma, parana yazık.Maalesef laboratuvarlar para kazanmak uğruna sizden talep geldikçe test yapıyorlar.