Eşimin sperm tahlil sonuçlarına bakmanızı istiyorum normal mi??

 Eşimin sperm tahlil sonuçlarına bakmanızı istiyorum normal mi??? a hızlı progresif hareket %14 b yavaş progresif hareket %52 c progrsif olmayan %6 d hareketsiz %28 perhiz süresi 3 ph8 vizkosite normal volüm 2 hızlı hareketin düşük dediler ne yapmalıyız ???

Tahlil.com Cevabı :  Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.Ancak spermlerin şekli, sayısı gibi parametreler belirtilmemiş sonuçta