26 yaşındayım 1 yıllık evliyim 7 aydır korunmamamıza rağmen gebelik olmadı.Prolaktin yüksekliği de var.

26 yaşındayım 1 yıllık evliyim 7 aydır korunmamamıza rağmen gebelik olmadı hormon test sonuçlarım fsh 5,74 prolaktin 35,48 yorumlayabilirmisiniz gebe kalmamamın nedeni prl hormonunun yüksekliği olablirmi acaba

Tahlil.com Cevabı : Prolaktin yüksekliği gebelik yönünden problem oluşturabilir.Aşağıda konuya dair bilgi bulabilirsiniz.Prolaktin yüksekliği