26 yaşındayım evliyim ve bebek istiyoruz yaklaşık 5 aydır korunmuyoruz?

26 yaşındayım evliyim ve bebek istiyoruz yaklaşık 5 aydır korunmuyoruz. geçen ayın 7 sinde regl olmuştum 4 gün sürmüştü. bu ay yine korunmasız olarak eşimle ilişkiye girdik ve ben ayın 4 ünde regl oldum 1 buçuk gün kadar kısa sürdü. üstüne adet görmüş olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, test yapabilirsiniz..