Gebeliğin ikiz oldugu ne zaman anlaşılır. bu genetik anneden mi yoksa babadan mı geliyor?

Gebeliğin ikiz oldugu ne zaman anlaşılır. bu genetik anneden mi yoksa babadan mı geliyor.. kaç aylıkken ikiz oldugunu anlayabilirler. benim sonucum 7387 bu zamanda anlaşılır mı..

Tahlil.com Cevabı : Genetik faktörler de etkiler.. Ancak sadece Beta HCG sonucu  ile birşey söylenemez.. Mutlaka ultrasonografik olarak görülmesi gereklidir.