Merhaba, reglim üç gün gecikti öncesinde birkaç kez cinsel ilişkiye girdim ancak hepsinde prezarvatifle korunduk ve yırtma, kopma olmadı.

Merhaba, reglim üç gün gecikti öncesinde birkaç kez cinsel ilişkiye girdim ancak hepsinde prezarvatifle korunduk ve yırtma, kopma olmadı. Normalde regllim cok duzenlidir 31 günde bir olur. Sibellium adlı bir ilaç kullanıyorum yan etkilerinde adette duzensızlık var, sizce hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Her ne kadar hamilelik düşük ihtimal görülse de  tedbiren gebelik testi yaptırmanız iyi olur bir kaç güne kadar adet görmemiş iseniz.Sibelium direkt olarak adet gecikmesi yapmaz.