26 yaşındayım,evliyim ve 6 haftalık gebeyim.tsh hormonum çok yüksek çıktı?

 26 yaşındayım,evliyim ve 6 haftalık gebeyim.tsh hormonum çok yüksek çıktı ve doktor bana haşimato teşhisi koydu ilaç tedavisi başlattı.değerlerimi bir de sizin yorumlamanızı isticem ve bir de çok yüksek çıktığı için bayağı bi korktum.bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirimm..teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : test sonuçlarım şöyle ; tsh:28.99 anti mikrozomal antikor:pozitif anti tiroglobulin antikor:40.4 IU/ml serbest T4:0.89