3 gün geçti hala adet olmadım hamile miyim?

ekim 11 de sürtünerek ilişki yaşadım 1 kasımda adet oldum 7 gün sürdü aralık 7 de olmam gerekiyordu olmadım gecikmenin 7.8.10. gününde test yaptım 3 de negatif çıktı.sonra tarlusal aldım kullandım ilaç bitti 3 gün geçti hala adet olmadım hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimaliniz yok denecek kadar azdır.

n******** :

en son 26 kasımda adet oldum.28 günde adetim tekrarlıyor bugün 28.günü ve henüz belirtisi yok.sadece bel ağrım olustu. biliyorum geçikme günü önemli test yaptırmak için ama ben hemen öğrenmek istiyorum. idrar testi yapacağım ama negatif çıkar ise kan testi yaptırmalı mıyım (kaç gün sonra uygun olur

Cevap:

Gecikmeden 3-4 gün sonra yaparsanız daha iyi olur..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.