Merhaba. 22 yaşındayım.30 kasımda adet oldum

Merhaba. 22 yaşındayım.30 kasımda adet oldum.4 aralıkta almam gereken ilacı 6 aralıkta aldım.12-13 aralıkta akıntım oldu.13 aralıkta ilişkiye girdim. 1 haftadır bel ağrım var, 3-4 güne kadar da akıntım biraz fazlaydı.ilacı almaya yakın ve alınca akıntım oluyordu. acaba hamile olma olasılığım var mı?

Tahlil.com Cevabı : Aldığız ilaç ve ne için aldığınızı belirtmemişsiniz, yardımcı olamıyoruz..

a************ :

Adetimin 3. günü sürtünmeyle ilişki yaşamıştık ve sevgilim boşalmamıştı demiştim hocam bugun 5 gün gecikme oldu. Bir makalenızde adetliyken hamile kalma ihtmali küçükte olsa var demişsnz. Bana da adetlyken gebe kalmak söz knusu değil demiştiniz. Korkuyorum acaba progestan kullanmalı mıyım ?

Cevap:

Yazıllarımızı dikkatli okumamışsanız anlaşılan her ikisi de farklı durum. Bir kez daha dikkatli oku her iki yazıyı da

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

r************ :

yazımda kullandığım ilacı yazmadığımı belirtmiştiniz. doğum kontrol hapı olan miranova ilacını kullandım. eylülden beri düzenli kullanıyordum. sadece bu ay 2 gün geç aldım. hamilelik olasılığı nedir?

Cevap:

Çok düşük ihtimal de olsa vardır...

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.