3 senelik evliyiz bebek sahibi olmak istiyoruz. Hormon testi sonuçlarını değerlendirir misiniz?

3 senelik evliyiz bebek sahibi olmak istiyoruz. ilk önce eşim kan verdi, eşimin hormon testi sonuçlarını değerlendirir misiniz?folik asit: 6,34 (4,6-18,7) LH:2,16 (1,7-8,6) prolaktin:11,23 (4,6-21,4) testesteron:236 (249-836)

Tahlil.com Cevabı :

Eşinizin testesteron düzeyi düşük çıkmış erkeklerde bunun nasıl yükseltilebileceğine dair sitemizde yayınlamış olduğumuz yazımızı arama motorumuzu kullanarak okuyabilirsiniz