34.gün hıv rna PCR Testi ve 50.gün 4.jenarasyon vidas hıv duo ultra p24 testi negatif çıktı

Dünya sağlık örgütü Eliza testleri için maksimum süreyi 90 günden 42 güne indirmiş ve resmi sitesinde yayınlandığı söylenıyor... bu konuda bilginiz varsa lütfen bilginiz doğrultusunda cevaplayınız..? birde 34.gün hıv rna PCR Testi ve 50.gün 4.jenarasyon vidas hıv duo ultra p24 le antıkora bakan bır testten negatıf aldım.. konuyu kapamam ıcın yeterlımıdır.??? Dünya sağlık örgtunun acıklaması hakkında bılgınız varmıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal,testleri de zamanında yaptırmışsınız. ancak HIV takıntısı da ayrı bir sağlık problemi. Biz ne desek siz konuyu kapatamayabilirsinizHIV takıntısına dair aşağıdaki yazımızı okumanızı öneriyoruz.HIV Takıntısı Nedir?