Hepatıt b aşısı yaptırdım ve bır kac gun sonrasında 4 jenarasyon antı hıv p24 testi negatif çıktı

Hocam hepatıt b aşısı yaptırdım ve bır kac gun sonrasında 4 jenarasyon antı hıv p24 testlerinden negatif aldım antı hıv testlerimi 50 gün yaptırdım guvenılırlıgıne ınanıyorum fakat benım test olmadan bır kac gun önce yaptırdıgım hepatıt b aşısı testlerımle bı alakası olmus olabılırmı yanı negatıf cıkmasına etken olabilirmi ?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda psikolojik bir takıntınız olmuş, psikiatrik bir destek almanızı öneriyoruz.Biz ne desek HIV korkunuz devam edecek