3.5 aylık bir kızım var iki aydır huzursz ve sürekli kucakta olmak istyor. günde 6-8 kez kusma ve kakasında mukus oluyor

3.5 aylık bir kızım var iki aydır huzursz ve sürekli kucakta olmak istyor. günde 6-8 kez kusma ve kakasında mukus oluyor yapılan testlerde gaita carprection değeri 821,Gaita Mikroskobsi her sahada 8-10 lökosit, Gaitada Amip Antijeni Negatif.yorum ltf

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda bir de gaita kültürü yapılmalı.Enfeksiyon olup olmadığı yönünden.Bu bulgular çocuğunuzun şikayetleri yönünden fikir vermiyor.