35 yaşındayım yüksek ateş nedeniyle yaptırdığım kan testtindeki değerler aşağıdaki gibidir lökosit 14,0 ( H ) ?

35 yaşındayım yüksek ateş nedeniyle yaptırdığım kan testtindeki değerler aşağıdaki gibidir lökosit 14,0 ( H )nötrofil (PNL) 11,6 ( H )nötrofil (%) 82,6 ( H )lenfosit ( LW) 1,9lenfosit (%) 13,4 ( L )Monosit (MW) 0,5Monosit (%) 3,7 ( L )diğer değerlerim normal sınırlarda doktorum bronşit başlangıcı olduğumu lökositimin yüksek olduğunu enfeksiyon geçirdimi söyledi ve antibiyotik tedavisine başladı ama düşük olan diğer değerlerimle ilgili bişey söylemedi bende dikkat etmemiştim sonra netten arastırdığımda çeşitli sonuçlar gördüm bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuza katılıyorum.İnternetteki bilgiler,kimi zaman kafa karıştırabiliyor.Güvendiğiniz sitelerdeki bilgilere itibar edin.