36 yaşında bir bayanım kan sayımı yaptırdım doktor fazla düşük bulmadı demir ilacı verdi

36 yaşında bir bayanım kan sayımı yaptırdım doktor fazla düşük bulmadı demir ilacı verdi sonuçlarım demir 11 ferritin 9.48 wbc 2.72 hgb 10.7 hct 31.7 mcv 73.9 mch 24. neut#1.01 neut%37.1 mono%14.2 teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Evet kansızlık bulgularınız var.Anlaşılan doktorunuz da bu yönde bir tedavi başlamış.