4 ay evvel girdiğim şüpheli ilişki sebebiyle P24 elize testi gibi testler içinde müracat edeyim mi?

Merhaba Hocam,Öncelikle böylesine bir site oluşturduğunuz ve merakları gidermeye çalıştığınız için çok teşekkür ederim..4 ay evvel girdiğim Şüpheli ilişki sebebiyle Antihiv testi yaptırdım sonuç şu şekilde;ANTİ HIVS/CONEGATİF 0,04Sonucumun negatif çıkması beni sevindirdi ancak.sitedeki yorumlarda p24, eliza ibi ifadeler var... Benim yaptırdığım test yeterlimidir.. Yoksa P24 elize testi gibi testler içinde müracat edeyimmi??Şimdiden çok teşekkür ederim...

Tahlil.com Cevabı : P 24 antijeni içeren HIV ELİSA tetsleri daha erken ve güvenilir sonuç vermektedir. Testi yaptırdığınız merkezde, bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.