6 7 sene kadarıyla şüpeli bir ilişkiye girdim ilişkiden sonra bel soğukluğu denilen bir rahatsızlığa kapıldm.

Merhaba hocam ben bundan 6 7 sene kadarıyla şüpeli bir ilişkiye girdim ilişkiden sonra bel soğukluğu denilen bir rahatsızlığa kapıldm ve bundan 1 2 hafta sonra bir çok test yaptırdım ve testler nelerdı bılmıyorum ve aradan 7 yıl sonra aklımdaki kuşkular gitmesi için HIV 1/2 ( Ag/Ab) testi yaptım bu yaptırdıgım test Elisa mı Combo mu bilemedim ve sonucumda 0,38 Negatif çıktı sizce bundan başka bir test yaptırmalımıyım yoksa rahat bir uyku uyumalımıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen psikolojiniz bozulmuş.Şüpheli ilişki sonrası HIV korkusu, kimi zaman psikolojik destek gerektiriyor.İlişki zaten çok önce olmuş, ve test de negatif çıkmış.Hala neden aklınıza takıyorsunuz.