4 haftalık hamileyim değerim 4970 di sonra 2 gün sonra >1500 oldu durum nedir düşük mü ?

6 senedir hamile kalamıyordum aşılama sonucu oldum fakat kan değerlerim düşüktü ve en sonunda düştü ama şimdi yeniden tedavisiz normal bir şekilde oldu fakat kan değerim beta hcg (4 haftalık hamileyim) değerim 4970 di sonra 2 gün sonra >1500 oldu durum nedir düşük mü ?

Tahlil.com Cevabı :

Sonuç olarak her iki test d egebelik lehine ancak ultrason muayenesi gebeliğin seyri ve sağlıklı olup olmadığı konusunda en doğru bilgiyi verecektir.