Kimyasal gebelik yaşadım tekrar hamile kalabilir miyim?

5 aylik evliym bugun kimyasal gebelik yasadim sabah kanamam basladi ve bebegimi kaybettim 5 gun gecikmisti adetim id rar da silik cizgi cikmisti ve beta hcg degerim 29 cikmisti doktor 2 3 ay icerisinde tekrar hamile kalabilirsin dedi yinede korkuyorum hamile kalabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Kimyasal gebelik geçiriyor olabilirsiniz.Aşağıda kimyasal gebelik ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kimyasal gebelik ( biyokimyasal gebelik) nedir?
https://tahlil.com/blog/biyokimyasal-gebelik-kimyasal-gebelik-nedir-nasil-anlasilir-1005