bu testlerden hamile olduğum anlaşılır mı ?

Merhaba hamile olabilecegimden şüphe duyan doktorum tam sayım ve idrar testi yaptırdı. Değerlerini yorumlar misiniz bu testlerden hamile olduğum anlaşılır mı Eristorit 0 ._ 3 değer aralığında olması gerekirken benim ki 9 tüm sonuçlarımi almıyor metin

Tahlil.com Cevabı : Eğer doktorunuz beta hcg kanı istediyse hamile olup olmadığınız anlaşılır.