4 yaşında bayan hastayım. Şu anda sarkoidoz tanisi var ve son D 3 vitamin tahlilim düşüklük çıktı

hocam merhaba ben 24 yaşında bayan hastayım. Şu anda sarkoidoz tanisi var ve son D 3 vitamin tahlilim de EKSIkLIK ÇIKTI 5.0 YORUMLARMISINIZ . Tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Evet değeriniz düşük, doktorunuz D vitamini takviyesi yapacaktır.Fırsat buldukça da güneşe çıkın.Doğal D vitamini kaynağıdır.