,4 yaşındaki kızımın kan tahlili sonuçları: MCV 77.4 , MCH 25.6 ,NE 38.4 , LY 54.8

Merhaba Hocam,4 yaşındaki kızımın kan tahlili sonuçlarını yazıyorum yorumlayabilirseniz çok sevinirim.yalnızca yanında yıldız olanları yazıyorum diğer tüm değerler normal sınırlar içinde çııkmış. MCV 77.4 , MCH 25.6 ,NE 38.4 , LY 54.8 Çocuk doktorumuz normal dedi ama yanında neden yıldız var peki ben o yüzden tedirgin oluyorum.4 yaş normal değerleri nedir acaba Hocam?Saygılarımla

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş.Sorun yok.