4,5 aylik bir oglum var ve su an tekrar hamile olabilirmiyim diye dusunuyorum. Adetim normalde 21 gun surer. Dogum sonrasinda duzenli adet gordum ama suan son adetim uzerinden 26 gun gecti. Esimle birlikteligimizi disari bosalma olarak surduruyoruz

4,5 aylik bir oglum var ve su an tekrar hamile olabilirmiyim diye dusunuyorum. Adetim normalde 21 gun surer. Dogum sonrasinda duzenli adet gordum ama suan son adetim uzerinden 26 gun gecti. Esimle birlikteligimizi disari bosalma olarak surduruyoruz ama ne kadar etkili bilemiyorum tabii. Testi simdilerde yapmalimiyim? Ve hamile olma ihtimalim vami sizce? Aslinda sonuctanda biraz korkuyorum daha minicik bebegim varken.. Cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim.

Tahlil.com Cevabı : Adetinizde oldukça gecikme var.Dışarı boşalma da güvenilir bir doğum kontrol yöntemi değildir.İlk fırsatta gebelik testi yaptırmalısınız