47 yaşındayım menopoza girdigim söylendi doktor tarafından bu sene 2 kez adet gördüm enson 3 ay çönce gördügüm 1 gün sürdü.

  47 yaşındayım menopoza girdigim söylendi doktor tarafından bu sene 2 kez adet gördüm enson 3 ay çönce gördügüm 1 gün sürdü.korunmadan ilişki oldu acaba hamile kalmış olabilir miyim cevabınızı bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : Menopoza girdiğiniz doktorunuz tarafından söylenmiş ise, bu durumda hamilelik ihtimalinden söz edemeyiz.