5 ay önce ilişki yaşadım.reglim iki aydır çok az miktarda ve koyu renkli.hamile miyim? Tahlil.com:

5 ay önce ilişki yaşadım.reglim iki aydır çok az miktarda ve koyu renkli.hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : 5 ay önceki ilişkinin üstüne 5aydır adet görüyosanız hamile kalmamışsınızdır. Kesin sonuç için kanda gebelik testi verebilirsiniz.