5 aydır tenoviral kullanıyorum. sonuçlarımı yorumlarmısınız?

05.06.2015 sonuçlarım-HBS ag POZİTİF 2,95-ANTİ HBS NEGATİF 0,00 HBV DNA 179000 İKEN 18.11.2015 sonuçlarım-HBS ag NEGATİF 0,15-ANTİ HBS NEGATİF 3,70 HBV DNA-NEGATİF olarak çıkmıştır. 5 aydır tenoviral kullanıyorum. sonuçlarımı yorumlarmısınız

Tahlil.com Cevabı : Son sonuçlarınız gayet iyi çıkmış.Olumlu bir sürece girmiş bulunmaktasınız.Şu an hepatit b olayını atlatmış görülüyorsunuz.Önümüzdeki dönemde Anti HBS testiniz de pozitifleşmeye başlayabilir.