54yaşında bir bayanım mamografi raporum,Bilateral lipomatöz patern,sağda aksiller lenf nodları?

54yaşında bir bayanım mamografi raporum,Bilateral lipomatöz patern,sağda aksiller lenf nodları, solda intramammariam lenf noduna ait görünüm ve makrokalsifikasyon mevcuttur. beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Sitemizde temel olarak kan ve idrar tahlilleri yorumlanmaktadır.Mamografi sonucunu en doğru kliniğinizi de bilen doktorunuz yorumlayacaktır.