55 kg. yum. uzun suredir diet yapmama ragmen vermek istedigim 3 kg.yu veremiyorum

55 kg. yum. uzun suredir diet yapmama ragmen vermek istedigim 3 kg.yu veremiyorum. oyle ki insulin direnci veya tiroid sorunum olabilecegini dusunup test yaptirdim. Tiroid degerlerim normal ancak homa1-IR 0,78 cikti. bu insulun direncimin oldugunu mu olmadigini mi gosteriyor?

Tahlil.com Cevabı : Sorun görünmüyor, diyetisyenle konuşmanızı öneririz..