Eşimin değerleri bu şekilde çıktı özel bir hastanede bu durumda sizlerin yorumlarınızı bekliyorum lütfen .

eşimin değerleri bu şekilde çıktı özel bir hastanede bu durumda sizlerin yorumlarınızı bekliyorum lütfen ... sgot 1291,6 sgpt 1354,2 trigliserid 416,8 kolesterol total 343,2 ggt 1063,7

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer enzimleri yükselmiş, ancak nedeninin yapılacak testlerle araştırılması gereklidir, hemen bir sağlık kuruluşuna başvurmanız gereklidir..