5cm kist var demişti gebelik olsa vajinal ultrasonda görülür müydü?

Merhaba 14.Ekim beklenen adet tarihim henüz adet Görmedim.dün ve bugün test yaptım negatif.11.Ekim'de kadın doguma gitmiştim 5cm kist var demişti gebelik olsa vajinal ultrasonda görülürmüydü.son 3adet tarihim 16.09.2014 20.08.2014 22.07.2014 Gebelik yinede olabilirmi. Kantesti ne zaman yapmam gerek?

Tahlil.com Cevabı : Ultrasonda görülmeyebilir, gebelik de olabilir veya kiste bağlı hormonal düzensizlikten olabilir, test yapabilirsiniz..