6 ay önce Korumasız Bir şekilde cinsel ilişkiye girdim vede dün eliza testi yaptırdım değerlerim şu şekilde.

6 ay önce Korumasız Bir şekilde cinsel ilişkiye girdim vede dün eliza testi yaptırdım değerlerim şu şekilde bana bilgi verirseniz çok teşekkür ederim şimdiden Tetkik Adı Sonuç DurumAnti HIV 0.09 N 0 - 1 S/COAnti HCV 0.04 N 0 - 1 S/COVdrl-Rpr Negatif 1 - 1 S/COHbsag 0.21 N

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal test negatif.