Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz.ve pen*sini 2 santim sokuyor?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz.ve pen*sini 2 santim sokuyor.bunun kızlık zarı ile ya da hamile kalma ile kötü bir sonucu olur mu.ve de arkadan ilişkiye girince ve boşalırsa arkadan hamile kalınır mı?

Tahlil.com Cevabı : Boşalma olmasa dahi temas olduğu için zevk suyu bulaşığı ile hamilelik oluşabilir. Yaşadığınız birleşme ile hymen yapısının (kızlık zarı) bozulması mümkündür.