6 aydır düzenli adet oluyorum.Hamile olabilir miyim?

6 ay önce Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. İlişkiden hemen sonra 10 gün erken adet oldum doktora gittiğimde doğum kontrol hapı verdi. 6 aydır düzenli adet oluyorum ama bazı yerlerde oluşan kanamam d.kontrol hapımdan kaynaklandığı yazıyor. Kontrol hapı kullanıyor olsam bile hamilelik söz konusu mudur şuan ? Karnımda sürekli kıpırtılar hissediyorum psikolojik mi bilmiyorum doktor bağırsak hareketi dedi ama yine de korkuyorum. 6 aydır adet olduğum halde gebe olabilir miyim ??

Tahlil.com Cevabı : Düzenli adet olduğunuz için  hamilelikten bahsedemeyiz.