Sevgilim pen*sini sildikten 20-30 dk sonra vajinama dokundu. Hamile kalır mıyım?

Sevgilimle adetim bittikten 1 gün sonra sürtünmeli ilişkiye girdik. O prezervatife boşaldıktan sonra prezervatifi çıkarttı ve ıslak mendille pen*sini sildi. Yaklaşık 20-30 dakika sonra da vajinama dokundu. Herhangi bir hamilelik belirtim şuan yok. Hamile olma ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir durumda gebelik ihtimalinden bahsedemeyiz.