Zevk suyunun elime bulaşıp sonrasında vajinama geçmesinden korkuyorum.Hamile olabilir miyim?

Sevgilim ile 10 gün önce ön bir ilişki yaşadık. Boşalma olmadı. Zevk suyunun elime bulaşıp sonrasında vajinama geçmesinden korktum. İlişkiden 3-4 gün sonra kahverengi akıntı ve adet oldum. Şimdi ise mide yanması yaşıyorum stres yaptığımda hep oluyordu şimdi de böyle bir şey mi hamile kalma ihtimalim ne?

Tahlil.com Cevabı : Düzenli adet görmeniz gebe olmadığınızı göstermektedir.Mide ile ilgili sorunların birçok sebebi olabilir.Bu konuda bir gastroloji uzmanından destek alabilirsiniz.