Üzerimizde kıyafetler varken sürtünme yaşadık hamilelik ihtimali var mı?

Bir şey için rahatsız ediyorum biz sürtünerek ilişkiye girdik boşalmadım diyor ve üstümüzde de kot tayt iç çamaşırı vardı ben bir hafta sonra test de yaptım negatif ama karnımın içi sert ve kahve rengi akıntım var sürtünerek ilişkimiz oldu yine bir kaç kez daha sadece birinde zevk suyu geldi yine üstümüz giyinikti adetime 20 gün var yaklaşık acaba zarım mı yırtıldı diyicem ilk anda kanama acı hiç bir şey olmadı sizce yerleşme kanaması tarzı bir şey miydi hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden gebelik ihtimali yoktur.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.