%60 oranında komedokarsinom ve intraduktal karsinom varlığı

Memeden alınan kitle patoloji raporu : 1-invaziv DUKTAL KARSİNOM -%60 oranında komedokarsinom ve intraduktal karsinom varlığı -sağ meme saat 7-8 hizası eksizyonel biyopsi 2-PAPİLLOMATOZ OLUŞUM -sağ meme saat 6 hizası eksizyonel biyopsi

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzla görüşmeli ve tedavinizi planlamalısınız, kötü huylu bir olşumdan bahsedilmektedir..