7 haftalık hamileyim. anti rubella igm 0,876 ara değer çıkmıştı doktorum tahlili tekrarladı. şimdi de 0,85 ara değer bir de titre değişikliği gözlenmemiştir

 7 haftalık hamileyim. anti rubella igm 0,876 ara değer çıkmıştı doktorum tahlili tekrarladı. şimdi de 0,85 ara değer bir de titre değişikliği gözlenmemiştir yazıyor aynı zamanda anti rubella igg pozitif. lütfen yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Ara değer çıktı ise doktorunuz muhtemelen Rubella avidite testi ile sonuçları konfirme etmek isteyecektir.