8 ay önce erkek arkadaşımda boxer bende çamaşır varken kısa bir sürtünme yaşadık?

 8 ay önce erkek arkadaşımda boxer bende çamaşır varken kısa bir sürtünme yaşadık.Ama asla çıplak temas yada boşalma olmadı.Bu olaydan sonra 8 kere regl oldum.ޞžimdi 9.regli olmama 10 gün var ama 2 gündür çamur gibi kahve lekelenmem oluyor ilk defa oluyor yoksa hamileydim düşükmü oluyo

Tahlil.com Cevabı : 9 aydır hamile olsaydınız bunu anlardınız..